Zapomenuté heslo

Česky

Publisher

Partner

Vlastníte internetové stránky a máte prostor pro reklamu?
 

Staňte se PUBLISHEREM

Další informace

Advertiser

Obchodník

Hledáte na internetu prostor k propagaci Vašich výrobků nebo služeb?

Staňte se ADVERTISEREM

Další informace

Co je eHUB?

eHUB je affiiate network (affiliate síť). Vznikla po vzoru zahraničních affiliate sítí, které umožňují obchodníkům zvednout zisky efektivní reklamou. Advetiser do sítě vstupuje se svými produkty, které chce propagovat, eHUB sdružuje velké množství takovýchto obchodníků na jedné straně a Publishery, kteří zboží budou propagovat na straně druhé. Výhody, které z této spolupráce plynou pro obě strany, jsou evidentní.

Obchodník získává jednoduché a přehledné reklamní řešení pro zvýšení svého zisku. Provize se vyplácí pouze v případě uskutečnění prodeje nebo jiné cílené akce (lead). Publisher získává nepřeberné množství kampaní k propagaci, nadstandardní provize a ochranu proti zamítnutí svých transakcí, díky administrativnímu centru eHUB.

Účast v síti nestojí ani jednu stranu žádné peníze. Advetiserovi jsou jednou měsíčně fakturovány jím schválené transakce, o kterých má přehled ve svém uživatelském prostředí. Za Publisherovi provize odpovídá samotný eHUB, jeho snahou je nastolit výhodné podmínky pro všechny.

 

Aktuálně

Affiliate kampaň Czech-us zvyšuje ve svém projektu europeansummerschool.com do 30.4. provizi na 600 Kč PPL.
23.3.

Nová affiliate kampaň pro poskytovatele krátkodobých nebankovních úvěrů www.minitpujcka.cz s provizí 400 Kč PPL je online v síti eHUB.cz.
21.3.

Slevový portál hromadného nakupování www.cool-slevy.cz zvyšuje svou provizi v naší síti na 12 % PPS.
9.3.

Dnes v síti eHUB.cz spouštíme affiliate kampaň pro www.vinovyhodne.cz s provizí 8 % PPS a délkou cookies 30 dní.
2.3.

V kampani Trenýrkárna.cz s provizí 11 % PPS jsou opět dostupné slevové kupóny na 200 Kč, 300 Kč a 500 Kč (podle výše objednávky) s platností až do konce března.
22.2.

Další aktuality na našem facebooku ­

1691
Publisherů

Registrujte se

84
Aktivních kampaní

Zapojte se